• Sipërfaqja 146 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Super apartament 3+1+2 ne hyrje te Komunes se Parisit, tek Lulishtja. Apartamenti ka nje siperfaqe te bollshme prej 146m2 e cila organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, korridor shperndares me 3 dhomat e gjumit, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin 9-te te nje pallati te ri me ashensor, i cili nuk ka pesuar asnje demtim nga lekundjet e fundit. Kubatura e apartamentit eshte shume e rregullt, me dhoma te bollshme dhe me drite. Apartamenti gjithashtu shitet i mobiluar. Zona eshte nje aset tjeter i ketij apartamenti, akses i menjehershem me te gjithe facilitetet perreth. Shitet per 160.000 euro. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1939
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme