SUPER OKAZION 1+1 TE QENDRA GLOBE-

Rruga Babe Rexha, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
38,000 €
 • Sipërfaqja 48 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1 me siperfaqe banimi 49m2 dhe organizim shume te rregullt me hapesira te bollshme per te jetuar mire. Organizimi eshte ne sallon, ambient gatimi i vecuar, dhome gjumi, korridor dhe tualet me dritare. Orientimi me diell e ndricon dhe ajros gjate gjithe dites. Ndodhet ne katin e pare banim, e ngritur nga toka, ne nje pallat ekzistues pas qendres Globe ne rrugen e Kavajes dhe shitet per vetem 38000€. Vendodhje fantastike shume prane Rruges se Kavajes.

Detajet

 • ID: 1936
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga: Rruga Babe Rexha
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 1
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme