SHITET APARTAMENT 2+1+2 TEK LIQENI I THATE-

Rruga Hamdi Sina, Liqeni i Thate, Tirana, Albania
130,000 €
 • Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Super apartament modern 2+1+2 per shitje ne Rrugen Hamdi Sina te Liqeni i Thate. Apartamenti eshte i arreduar me arkitekt, i pa banuar me pare, cdo pajisje e cilesise se fundit dhe punime ekstra teper moderne. Ndodhet ne katin e pare te nje ndertimi te ri. Apartamenti ka siperfaqe prej 100 m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 2 dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Posht pallatit ka mundesi parkimi. Apartamenti ndodhet ne nje zone shume te qete, mes ajerit te paster dhe gjelberimit. Eshte me ndricim natryral pjesen me te madhe te dites. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1933
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Liqeni i Thate
 • Rruga: Rruga Hamdi Sina
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 1
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme