SHITET APARTAMENT 1+1 NE LUNGOMARE-

Lungomare, VLORE, UJI FTOHTE, Albania
52,000 €
 • Sipërfaqja 60 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartament 1+1 ne Lungomare, te Konsulata Italiane. Apartamenti ka siperfaqe prej 60m2 e cila organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dhome gjumi,tualet dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor. Orjentimi i apartamentit eshte shume i favorshem, ka ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte bosh dhe i pabanur me pare. Disponon certifikate pronesie. Shitet per 54000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1930
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: UJI FTOHTE
 • Zona: VLORE
 • Rruga: Lungomare
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme