SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE QENDER TE VLORES-

Qender, VLORE, UJI FTOHTE, Albania
100,000 €
 • Sipërfaqja 146 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Qender te Vlores, prane Stadiumit Flamurtari. Apartamenti ka siperfaqe prej 146m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine e vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar dhe perfshihet ne cmim. Disponon dokumentcion te rregullt hipotekor. Shitet per 100.000 euro. Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1929
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: UJI FTOHTE
 • Zona: VLORE
 • Rruga: Qender
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 7
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme