JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 NE KOMUNE TE PARISIT-

Komuna Parisit, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
400 € / Muaj
 • Sipërfaqja 110 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 ne Komune te Parisit, prane Lulishtes. Apartamenti ka siperfaqe prej 110m2 dhe oragnizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi i vecuar, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i mobilur ne nje stil modern, me kondicionere ne cdo dhome, parket, elektroshtepiake te reja etj. Zona eshte nje nga me te kerkuarat ne Komune te Parisit, shume prane cdo faciliteti qe te nevojshem. Jepet me qira per 400 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1924
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga: Komuna Parisit
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme