SHITET APARTAMENT 2+1+2 NE KOMUNE TE PARISIT-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
124,000 €
 • Sipërfaqja 124 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1+2 ne Rrugen Medar Shtylla, ne Komune te Parisit. Ka siperfaqe prej 124m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, ambient gatimi, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati ti ri, me dy ashensore. Orjentimi eshte jug-lindje, me ndricim natyral pjesen me te madhe te dites. Apartamenti eshte i mobiluar dhe ka punime shume cilesore te realizuara se fundmi. Me nje kosto ekstra ne dispozicion eshte dhe nje garazh me siperfaqe 20m2 i pershtashem per dy makina. Disponon certifikate pronesie. Eshte nje mundesi e mire investimi, shitet per 124000 euro. Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1922
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme