JEPET ME QIRA APARTAMENT MODERN 1+1 TEK KIKA 1-

, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
250 € / Muaj
 • Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira aprtament 1+1 ne Komune te Parisit tek Kompleksi Kika 1. Apartamenti ka mobilim te ri dhe modern, me kondicionere, parket dhe te gjitha orendite e reja. Ndodhet ne katin e 4-te me ashensor. Jepet me qira per vetem 30.000 lek ne muaj. Mos hezitoni te na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1921
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme