JEPET ME QIRA APARTAMENT 3+1+2 NE RRUGE TE KAVAJES-

, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
450 € / Muaj
 • Sipërfaqja 111 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 3+1+2 ne Rruge te Kavajes, afer Kishes Katolike. Apartamenti ka siperfaqe prej 111m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkon. Ndodhet ne katin e 9-te te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte i gjithi i kompletuar, gati per banim, pajisur me kondicioner, elektroshtepiake te reja etj. Jepet me qira per 450 euro. Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1909
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme