JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK FABRIKA E BIRRES-

Fabrika e Birres, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
320 € / Muaj
 • Sipërfaqja 115 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament prane Birra Tiranes. Apartamenti eshte i sapo mobiluar dhe i pa banuar me pare. Arredimi eshte teper modern dhe i investuar ne detaje, me sistem ngrohje/ftohje, termo izolim, fasade te re etj. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka siperfaqe prej 115m2 dhe organizohet ne sallon ndenje, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe ballkon. Jepet me qira per 320 euro. Zona eshte lehtesisht e aksesueshme dhe prane faciliteteve perrreth. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1899
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga: Fabrika e Birres
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 6
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme