JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK DELIJORGJI-

Kompleksi Delijorgji, Kompleksi Delijorgjit, Tirana, Albania
350 € / Muaj
 • Sipërfaqja 70 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet super apartament me qera 1+1 me siperfaqe 70 m2 Kompleksi Delijorgji, nje nder komplekset me te preferuara ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5, me ashensor, i mobiluar me kushte moderne. Organizohet nga salloni, ambienti i gatimit, 1 dhome gjumi, tualeti dhe ballkoni. Jepet me qira per 350 euro ne muaj. Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1898
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Kompleksi Delijorgjit
 • Rruga: Kompleksi Delijorgji
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 5
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme