JEPET ME QIRA APARTAMENT 2+1+2 TEK RRUGA E KOSOVAREVE-

Rruga e Kosovareve, Blloku, Tirana, Albania
400 € / Muaj
 • Sipërfaqja m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 0
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 2+1+2 tek Liqeni, ne Rrugen e Kosovareve. Apartamenti ndodhet ne katin e katert me ashensor te nje pallati te ri. Organizimi i brenshem eshte ne sallon ndenje, kuzhine,2 dhoma gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar, pajisur me kondicioner dhe gjithcka qe duhet per nje jetes komode. Zona eshte nje nga te preferuarat ne Tirane, shume prane Komunes se Parisit, Bllokut dhe Liqenit Artificial. Jepet me qira per 400 euro. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1891
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga: Rruga e Kosovareve
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 4
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme