SHITET APARTAMENT MODERN 2+1 NE RRUGE TE KAVAJES-

Pallati me Shigjeta, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
87,000 €
 • Sipërfaqja 89 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartament 2+1 ne Rruge te Kavajes, tek Pallati me Shigjeta. Apartamenti eshte i investuar deri ne detaj dhe organizohet si ne vijim: sallon ndenje, kuzhine me vete, 2 dhoma gjumi, tualet, koridor i madh ,dhome garderobe. Apartamenti ka siperfaqe totale prej 100m2 dhe orjentohet lindje-perendim. Ndodhet ne katin e 9-te me ashensor. Ne apartament gjithashtu jane bere punime ekstra dhe shume cilesore si mermer dekorativ, punime gipsi ne mure, shtruar me parket, sistem ngrohje/ftohje, termoizolim etj. Arredimi eshte teper modern te gjitha paisjet e reja dhe i realizuar me arkitekt. Vendodhja eshte nje aset tjeter i ketij apartamenti, ka akses te drejteperdrejte me rrugen kryesore,100 m distance jane linjat e urbanit Kinostudjo dhe Tirana e Re, 10 min larg qendres dhe liqenit. Shitet me nje cmim te arsyeshem 87000 euro i mobiluar. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor!

Detajet

 • ID: 1855
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga: Pallati me Shigjeta
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme