JEPET ME QIRA AMBIENT BIZNESI NE RRUGE TE KAVAJES-

, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
200 € / Muaj
 • Sipërfaqja 25 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 0
 • Lloji i pronës Commercial

Përshkrimi

Jepet me qira ambient biznesi ne Rruge te Kavajes, tek Globe Center. Ndodhet ne katin e pare, me pamje nga rruga kryesore. Ambienti ka siperfaqe prej 25m2 dhe organizohet ne opern space. Ambienti eshte i pershtashem per aktivitete te ndryshme biznesi si parukeri, zyra, butik etj. Jepet me qira per 200 euro ne muaj. Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1839
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme