JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 NE BLLOK-

, Blloku, Tirana, Albania
290 € / Muaj
 • Sipërfaqja 50 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne Bllok prane Sheshit Uillson. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues. Organizohet ne ambient ndenje, gatimi, dhome gjumi, tualet dhe ballkon. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona eshte nje nga asetet e ketij apartamenti, shume prane faciliteteve dhe zonave me te frekuentuara te Tiranes. Jepet me qira per 35000 lek. Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1821
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme