JEPET ME QIRA APARTAMENT 1+1 TEK RRUGA E KAVAJES-

, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
250 € / Muaj
 • Sipërfaqja 50 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartament 1+1 ne Rrugen e Kavajes, perball Spitalit Gjerman. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati ekzistues, pa ashensor. Organizohet ne dhome ndenje dhe kuzhine, dhome gjumi dhe tualet. Eshte i mobiluar dhe vjen per 250 euro ne muaj. Per me shume informacion na kontaktoni!

Detajet

 • ID: 1601
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme