JEPET ME QERA ZYRE TEK RRUGA E KAVAJES-

, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 120 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 0
 • Lloji i pronës Business environment

Përshkrimi

Jepet me qera ambIent per zyra, tek rruga Ndre Mjeda. Ndodhet buze rruges,1 minute nga rruga e Kavajes. Ambienti eshte i investuar, eshte ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor dhe termoizolim, me siperfaqe 120m2 dhe cmim €500/muaj. Per nje vizit ne prone kontaktoni ne 0695784063.

Detajet

 • ID: 1491
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme