• Sipërfaqja 70 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Prona ndodhet ne katin e trete banim te nje ndertimi te ri. Organizohet ne nje koridor ne te cilin ndodhet tualeti i dites, sallon ndenje se bashku me ambjentin e kuzhines ku te dyja ambjentet kane dalje ne nje verande, vijojme me dhomen e gjumit, aksesueshmeri edhe kjo ne verande. Apartamenti ka hipoteke. Siperfaqja totale eshte 74 m2 dhe siperfaqja e ndertuar 70 m2, shitet i pamobiluar dhe ka orjentim lindje jug cka mundeson ndricimin e tij gjate gjithe dites. Per me teper informacion apo nje vizite ne prone jeni te lutur te na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 1173
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Kamëz
 • Zona: Kamëz
 • Rruga: Shkolla Ibrahim Rrugova
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme