Shitet apartament 1+1 tek Materniteti i ri-

Prane maternitetit te ri, Brryli, Tirana, Albania
50,000 €
 • Sipërfaqja 60 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Ka dale ne shitje ky apartament 1+1 prane maternitetit te ri, ne katin e dyte te nje pallati ekzistues me tulla te kuqe. Prona eshte e rikonstruktuar dhe ne gjendje shume te mire. Oranizohet nga salloni, ambienti i gatimt, dhoma e gjumit, korridori dhe tualeti. Ballkoni eshte i mbyllur. Shitet per vetem 50000 Euro dhe eshte e pajisur me hipoteke. Ejani ta shihni nga afer duke kontaktuar ne 0695784063.

Detajet

 • ID: 1040
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Brryli
 • Rruga: Prane maternitetit te ri
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 2
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme