VILE ME QIRA PRANE KODRAVE TE LIQENIT-

Rruga Fuat Toptani, Liqeni, Tirana, Albania
1,700 € / Muaj
 • Sipërfaqja 1000 m2
 • Dhoma 5
 • Dhomat e gjumit 4
 • Tualetet 3
 • Lloji i pronës Villa

Përshkrimi

Jepet me qera te vilat amerikane nje vile 3 kateshe, me 140m2 per kat dhe 1000m2 truall. Kati nentoke sherben vetem per parkim. Kati I dhe II banim jane te mobiluara me te gjitha kushtet, kurse papafingoja eshte bosh. Hyrja ka 4 dhoma gjumi, kuzhine, ambjent ngrenie, sallon pritjeje, 3 tualete, ballkone ne cdo kat. Sistem ngrohje-ftohje qendrore, gjenerator etj.Oborr te shtruar dhe plot gjelberim, me peme te llojeve te ndryshme, ajer i paster dhe zone e qete. Na kontaktoni per nje vizite ne prone ☎️ 0695784063

Detajet

 • ID: 247
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Liqeni
 • Rruga: Rruga Fuat Toptani
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme