AMBJENT BIZNESI ME QERA NE UNAZE-

Pallatet Agimi, Shallvaret, Tirana, Albania
200 € / Muaj
 • Sipërfaqja 32 m2
 • Dhoma 1
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Business environment

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi te pallatet Agimi. Me sip. 32m2, i sapo rinovuar dhe rikonstruktuar me punime te reja. Me tualet nga brenda. I pershtatshem per zyra. Qera mujore €200. Kontaktoni me ☎️ 0695784063 per me shume info.

Detajet

 • ID: 234
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Shallvaret
 • Rruga: Pallatet Agimi
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 0
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme