AMBJENT BIZNESI ME QERA TE KOMUNA E PARISIT-

Kopshti Botanik, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
1,500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 452 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 4
 • Lloji i pronës Business environment

Përshkrimi

Jepet me qera ambjent biznesi te Komuna e Parisit. Me siperfaqe 452m2 ambjenti eshte i rikontruktuar me te gjitha kushtet, 3 hapesira te medha biznesi, 4 tualete. Eshte ideal per call centers por dhe biznese te tjera qe kerkojne te zgjerojne aktivitetin e tyre. Eshte me €1500/muaj. Per me shume kontaktoni ☎️ 0695784063

Detajet

 • ID: 233
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga: Kopshti Botanik
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 0
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme