AMBJENT BIZNESI ME QERA AFER QENDRES-

Rruga e Kavajes, Qender, Tirana, Albania
500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 61 m2
 • Dhoma 1
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Business environment

Përshkrimi

Ambjent bisnesi me qera ne rrugen e Kavajes, 1 minut nga qendra. Me sip 61m2, eshte e organizuar nga 1 dhome, salloni, 1 tualet, ballkoni. I pershtatshem per zyra, klinike dentare etj. Ka punime dhe rifinitura te nje cilesie te larte. Ambjenti jepet bosh. Te interesuarit te kontaktojne me ☎️ 0697228440

Detajet

 • ID: 228
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Qender
 • Rruga: Rruga e Kavajes
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 2
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme