FOR RENT! APARTAMENT ME QERA PRANE SHESHIT WILSON-

Ish Blloku, Sheshi Willson, Tirana, Albania
350 € / Muaj
 • Sipërfaqja 97 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

FOR RENT! Jepet me qera hyrje 2+1 te Sheshi Wilson prane LSI. Ndodhet ne katin e 4, me sip 97m2 dhe me kubature te rregullt, e mobiluar, me te gjitha kushtet. Ka 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, tualet i madh, ballkon i gjate dhe me vetrate e dritare xhami. Orientohet nga jug-lindja dhe ka ndricim natyral nga dielli gjate dites. Jepet me €350/muaj. Kontaktoni ☎️ +355695784063

Detajet

 • ID: 217
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Sheshi Willson
 • Rruga: Ish Blloku
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 4
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme