• Sipërfaqja 100 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qera apartamenti 3+1 ne unaze me siperfaqe 100m2. Ndodhet ne katin e dyte dhe ka pozicion mjaft te favorshem ne Rrugen Bardhyl, afer bar Oslo. Hyrja jepet e pamobiluar por me qera te mire mujore, duke pasur parasysh pozicionin dhe siperfaqen e bollshme, punimet cilesore, instalimet e reja elektrite dhe hidraulike, dhomat e bollshme, tualeti me dritare. Mund te perdoret per banim por eshte mjaft i pershatshem per biznese. Qeraja €250/muaj.

Detajet

 • ID: 168
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga Bardhyl
 • Rruga: Rruga Bardhyl
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 2
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme