Apartament 2+1 Me Qira Ne Unaze-

Rruga Arkitekt Kasemi, Brryli, Tirana, Albania
195 € / Muaj
 • Sipërfaqja 70 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Apartament 2+1 me qira per banim apo ambjent biznesi. Ndodhet ne katin e trete te pallatit, ne rrugen Arkitekt Kasemi, prane unazes. Komplet e rinovuar, me punime shume cilesore, instalime elektrike dhe hidraulike te reja, dyer e dritare te reja, tualet me dritare, parket druri, pllaka te reja etj. Me sip 70m2 te brendshme, vizueshmeri te hapur nga rruga per reklamime ben kete ambjent ideal per nje biznes. Dhe me e mira, qeraja e ulet per vetem €195/muaj. Kontaktoni me ☎️ 0683284444 per te mos e humbur kete rast.

Detajet

 • ID: 167
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Brryli
 • Rruga: Rruga Arkitekt Kasemi
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 3
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme