For Rent! Jepet 3+1+2 Me Qira Prane is-Ekspozites, Tirane-

Ish Ekspozita, Bulevardi Gjergj Fishta |##| Bulevardi Bajram Curri, Tirana, Albania
750 € / Muaj
 • Sipërfaqja 140 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Bulevardi Gjejg Fishta, prane ish-Ekspozites. Ambjente luksoze dhe arredim modern i baneses. ▪️3 dhoma gjumi ▪️sallon pritje ▪️2 banjo ▪️kati X ▪

Detajet

 • ID: 147
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Bulevardi Gjergj Fishta |##| Bulevardi Bajram Curri
 • Rruga: Ish Ekspozita
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 10
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme