RENTED! APARTAMENT 2+1 ME QIRA NE UNAZE TE RE, TIRANE-

Unaza e Re, Unaza e re, Tirana, Albania
200 € / Muaj
 • Sipërfaqja 110 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne nje nga zonat me te mira te Astirit, prane unazes se re. Eshte ne katin e 5 te nje pallati te ri, i mobiluar dhe ne gjendje te shkelqyer. Ne nje nga nga komplekset me te reja te zones ku prane ndodhen shume dyqane, markete etj. Vetem 2 minuta nga stacioni i autobuzit. ▪️2 dhoma gjumi ▪️2 tualete ▪️sallon me kuzhine ▪�

Detajet

 • ID: 142
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Unaza e re
 • Rruga: Unaza e Re
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 5
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme