800 € / Muaj
 • Sipërfaqja 2805 m2
 • Dhoma 7
 • Dhomat e gjumit 5
 • Tualetet 3
 • Lloji i pronës Villa

Përshkrimi

Vile dy kateshe me qera te Komuna e Parisit, afer kompleksit Dinamo, me siperfaqe 140m2/kati. Jepet me €420/muaj secili kat ose €800/muaj te dy katet. Kati pare ka tre dhoma, kuzhinen, ballkonin dhe tualetin e madh. Kati dyte ka dy dhoma, sallonin e bollshem me kuzhine, ballkonin dhe dy tualete. Vila ka pamje nga jugu dhe shoqerohet nga dielli gjate dites. Shume e pershtatshme per banim por edhe per zyra, klinika dhe biznese te ndryshme. ☎️0695784063

Detajet

 • ID: 126
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga: Komuna e Parisit
 • Dhomen e ndenjes : 2
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme