FOR RENT! JEPET ME QIRA HYRJA 1+1 NE RRUGEN NDRE MJEDA, TIRANE-

Rruga Ndre Mjeda, Rruga e Kavajes, Tirana, Albania
230 € / Muaj
 • Sipërfaqja 68 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Hyrja eshte e pabanuar me pare dhe arreduar e mobiluar me shume stil. Ka siperfaqe prej 65m2, te gjitha pajisjet dhe punimet te nje cilesi shume te larte. Per me shume kontaktoni info na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 104
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Kavajes
 • Rruga: Rruga Ndre Mjeda
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 6
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme