For Rent! 2+1 me Qira te Kristal Center, Tirane-

Rruga Komuna e Parisit, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
420 € / Muaj
 • Sipërfaqja 80 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet perballe Kristal Center, tek Komuna e Parisit, ne nje zone shume te qete. Ambjentet e banimit jane te mobiluara me shije dhe me stil modern, me nje arredim te pershtatshem per strukurat e brendshme. Hyrja ka punime dhe rifinitura te nje cilesie te larte, dyshemeja eshte e shtruar me parket druri, kuzhine me te gjitha pajisjet elektroshtepiake. Perbehet nga 2 dhoma gjumi, banjo, kuzhina dhe salloni. Gjithashtu e perfshire ne cmim eshte edhe garazhi me nje vend parkimi. Na kontaktoni per te vizituar pronen. ☎️ +355 69 57

Detajet

 • ID: 93
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga: Rruga Komuna e Parisit
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 2
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme