VILE ME QIRA TE AKACIA HILLS, TEG CENTER-

, TEG, Tirana, Albania
1,250,000 €
 • Sipërfaqja 800 m2
 • Dhoma 7
 • Dhomat e gjumit 5
 • Tualetet 5
 • Lloji i pronës Villa

Përshkrimi

SUPER vile luksoze me qira, 4 kate me ashensor, Akacia Hills prane Tegut, kompleksi pare i vilave luksoze ne Tirane. Me nje sip. te bollshme banimi 800m2, oborr me gjelberim dhe pishine, projekt me arkitekt te huaj dhe ndertuar pa kursyer ne cilesine e ndertimit dhe materialeve. Ka shperndarje e mire ambjenteve te brendshme, ku pervec shkalleve mund te perdoret dhe ashensori. Me orientim nga te gjitha anet e horizontit, vila ka 2 sallone, oxhak ne 3 katet, 5 dhoma gjumi, 5 tualete (tualet ne cdo kat), kuzhinen ne katin e pare, ambjentin e ngrenies, dhome hidromasazhi, dhome lavanderie (k-1), depo, dhomen teknike, garazh etj. Ambjentet e jashtme gjithashtu jane te survejuara me kamera dhe mund te kontrollohen ne cdo kohe dhe nga telefoni. Qiraja eshte €4000/muaj. Vila gjithashtu eshte dhe per shitje.

Detajet

 • ID: 84
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: TEG
 • Rruga:
 • Dhomen e ndenjes : 2
 • Kati : 4
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme