FOR RENT! 2+1+2 ME QIRA AFER QENDRES, TIRANE-

Rruga Qemal Stafa, Qender, Tirana, Albania
420 € / Muaj
 • Sipërfaqja 113 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Apartamenti ndodhet ne Rrugen Qemal Stafa, perballe prokurorise se pergjithshme. Me ndertim dhe rifinitura te nje cilesie te larte, hyrja vjen e mobiluar dhe ofron 2 dhoma gjumi, sallon pritje me kuzhine, 2 banjo ku njera eshte ne dhomen e ciftit. Ndodhet shume prane qendres, ne nje pallat te ri te ndertuar vitet e fundit. Ka nje hapesire te bollshme prej 113m2 dhe gjithashtu vjen me nje vend per parkim. Eshte e arreduar dhe mobiluar me shume shije e gusto. Te interesuarit te kontaktojne per ta pare nga afer. ☎️ +355 69 57

Detajet

 • ID: 80
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Qender
 • Rruga: Rruga Qemal Stafa
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 10
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme