APARTAMENT 3+1 ME QIRA, RRUGA E ELBASANIT-

Rruga e Elbasanit, Rruga e Elbasanit, Tirana, Albania
350 € / Muaj
 • Sipërfaqja 110 m2
 • Dhoma 4
 • Dhomat e gjumit 3
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Apartamenti Ndodhet ne fillim te Rruges se Elbasanit. Eshte 3+1, 110m2 dhe ndodhet ne nje pallat te ri ngjitur me Liceun Artistik. Apartamenti eshte teresisht i mobiluar me 3 dhoma gjumi, sallonin e pritjes, banjon, kuzhinen. Eshte i mobiluar me shije dhe me te gjitha kushtet moderne e bashkohore per nje jete te rehatshme dhe te kendshme. Vendodhja e mire afer unazes dhe qendres e ben kete vend shume te favorshem duke konsideruar dhe qirane e ulet €350/muaj per kete zone. Per cdo info mbi pronen ose per ta vizituar, na kontaktoni: mob +355 69 57 84 063 email [email protected]

Detajet

 • ID: 61
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Elbasanit
 • Rruga: Rruga e Elbasanit
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 2
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme