• Sipërfaqja 121 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet hyrja me qira ne rrugen e Dibres, afer Ministrise se Mbrojtjes.Hyrja ndodhet ne nje zone te qete dhe e survejuar me kamera 24/7. Ka nje siperfaqe te madhe prej 121m2.E orientuar nga Jug-Lindja me ndricim natyral. Pebehet nga 2 dhomat e gjumit, banjo me jakuzi, sallonin e madh te pritjes, kuzhina dhe korridorin qe lidh ambjentet e brendshme. Apartamenti eshte totalisht i rinovuar, sic shihet dhe nga fotot, me ambjente shume luksoze. Sidomos kur konsideron dhe cmimin e ulet te qirase mujore. Gjithashtu, apartamenti eshte dhe per shitje. Per cdo info mbi pronen ose per ta vizituar, na kontaktoni mob +355 69 57 84 063 email [email protected]

Detajet

 • ID: 58
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga e Dibres
 • Rruga: Rruga e Dibres
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 2
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme