150 € / Muaj
 • Sipërfaqja 62 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës House

Përshkrimi

Jepet me qera ne katin e pare te nje shtepie private ambjenti 62m2, i sapo perfunduar se rinovuari. Ka nje dhome gjumi shume te madhe ku ka 3 krevate, nje kuzhine me te gjitha pajisjet e reja. Banjo eshte e shtruar dhe veshur me pllaka. Ndodhet ne nje vend te qete te Komunes se Parisit, afer kompleksit Kika. Ka verande nga jashte dhe kopesht me gjelberim. Te interesuarit per me shume informacion ose per per te vizituar pronen mund te kontaktojne ne cdo kohe mob: +355695784063 ose email: [email protected] Jeni te mirepritur.

Detajet

 • ID: 46
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga: Rruga Komuna e Parisit
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 1
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme