AMBJENT BIZNESI ME QIRA KRYQEZIMI I KOMUNES SE PARIST-

Rruga Sulejman Delvina, Komuna e Parisit, Tirana, Albania
400 € / Muaj
 • Sipërfaqja 14 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Business environment

Përshkrimi

Ambjenti eshte eshte 14m2 dhe e shtruar me pllaka ka dhe banjo ne brendesi. Ndodhet ne nje vend te preferuar afer kryqezimit te Komunes se Parisit dhe ka shume trafik kembesoresh gjate gjithe dites. Jepet me nje qira okazion per zonen me vetem €400/muaj. Mos nguroni te na kontaktoni pasi nje rast i tille iken shume shpejt. Mob: +355695784063, email: [email protected]

Detajet

 • ID: 44
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Komuna e Parisit
 • Rruga: Rruga Sulejman Delvina
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 0
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme