• Sipërfaqja 83 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Business environment

Përshkrimi

Ambjenti ndodhet ne nje vend shume te mire afer rruges dhe ka siperfaqe te bollshme. Eshte ndertim i ri me te gjitha kushtet, i favorshem per shume biznese te ndryshme. Cmimi eshte paksa i diskutueshem

Detajet

 • ID: 31
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Shkolla e Baletit
 • Rruga: Shkolla e Baletit
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 1
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme