1,500 € / Muaj
 • Sipërfaqja 66 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Business environment

Përshkrimi

Jepet me qira nje ambjent biznesi ne bllok. Ka siperfaqe te bollshme dhe prane rruges kryesore. Ndodhet ne nje vend shume strategjik dhe i pershtatshem per cfaredo lloj aktiviteti biznesi. I sapo rinovuar me punime nga brenda dhe jashte. Dhe eshte gati per biznesin tuaj te ri. Te interesuarit mund te kontaktojne per me shume informacion ose per te rezervuar nje vizite ne prone.

Detajet

 • ID: 25
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Blloku
 • Rruga: Blloku
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme