800 € / Muaj
 • Sipërfaqja 50 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Commercial

Përshkrimi

Nje ambjent perfekt per biznesin tuaj, ne rrugen me te preferuar te kryeqytetit. Ka nje siperfaqe te bollshme dhe mjaft mire i pozicionuar, me fasade te madhe xhami nga jashte. Nxitoni te na kontaktoni pasi nje rast i tille nuk zgjat shume dite.

Detajet

 • ID: 21
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Myslym Shyri
 • Rruga: Rruga Myslym Shyri
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 0
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme