• Sipërfaqja 98 m2
 • Dhoma 3
 • Dhomat e gjumit 2
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Jepet me qira apartamenti 2+1 tek sheshi Wilson, kati 4 i nje pallati ekzistues. Eshte i mobiluar dhe me nje siperfaqe te madhe prej 98m2 dhe shume afer zonave te preferuara te Tiranes si: Liqenit Artificial, zones se ish-Bllokut etj. Nqs keni ndonje pyetje ose jeni te interesuar per te vizituar pronen, na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 20
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Sheshi Willson
 • Rruga: Sheshi Wilson
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 4
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme