AMBJENT BIZNESI PER SHITJE TIRANE-

Rruga Dritan Hoxha, Zogu I Zi, Tirana, Albania
282,000 €
 • Sipërfaqja 113 m2
 • Dhoma 1
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Commercial

Përshkrimi

Shitet ambjent biznesi prej 113m2 tek Zogu i Zi, afer Pallatit te Sportit. Siperfaqja e konsiderueshme dhe pozicioni i mire e ben ate te pershtashme per shume biznese, zyra, klinike dentare etj. E gjithe pjesa perballe rruges ka fasade xhami. Vend shume favorizues per cfaredolloj biznesi. Cmimi eshte €2500/m2, i diskutueshem. Nqs keni ndonje pyetje ose jeni te interesuar perr te vizituar pronen, na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 19
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Zogu I Zi
 • Rruga: Rruga Dritan Hoxha
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati : 1
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme