TOKE PER SHITJE-

93,000 €
 • Sipërfaqja 6200 m2
 • Dhoma 0
 • Dhomat e gjumit 0
 • Tualetet 0
 • Lloji i pronës Land

Përshkrimi

Shitet toke ullishte ne Vore me siperfaqe prej 6200m2 dhe e pajisur me certifikate pronesie. Lehtesisht e aksesueshme ne dy anet nga rruget dhe me pamje nga autostrada Tirane-Durres. Nje zone mja e mire investimi dhe e pershtatshme per vila, komplekse turistike, shkolla private, azile etj. Ka çmim shume te favorshem prej €15/m2. Per cdo informacion mbi pronen, na kontaktoni

Detajet

 • ID: 14
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: VORË
 • Rruga: Vore
 • Dhomen e ndenjes : 0
 • Kati :
 • Gjendja : New

Vendndodhje

Prona të ngjashme