83,000 €
 • Sipërfaqja 74 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Apartment

Përshkrimi

Shitet apartamenti 1+1 te Rruga Qemal Stafa, afer Pazarit te Ri. Ndodhet afer qendres se kryeqytetit, nje nga zonat me te preferuara. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe prej 74m2 dhe perbehet nga dhoma e gjumit, salloni, kuzhina, banjo, aneksi dhe ballkoni. Shitet per arsye emigrimi. Per cdo informacion mbi pronen, na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 12
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Rruga Qemal Stafa
 • Rruga: Rruga Qemal Stafa
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati : 2
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme