250,000 €
 • Sipërfaqja 200 m2
 • Dhoma 2
 • Dhomat e gjumit 1
 • Tualetet 1
 • Lloji i pronës Bar / Restaurant

Përshkrimi

Shitet lokali ne bulevardin Bajram-Curri. Ka nje hapesire te bollshme prej 400m2 te ndare ne 200m2 brenda, 100m2 verande dhe 100m2 lulishte. Nje investim i ri me arkitekt qe ka mobilim modern, sistem kondicionimi dhe aspirimi, i pajisur me audio per muzike dhe kamera vezhgimi. Ndodhet ne nje kryqezim te populluar dhe me pamje nga rruga. Cmimi eshte pak i diskutueshem. Nqs keni ndonje pyetje ose jeni te interesuar per te vizituar pronen, na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 11
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Bulevardi Bajram Curri
 • Rruga: Bulevardi Bajram Curri
 • Dhomen e ndenjes : 1
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme