SHTEPI PRIVATE NE KOMBINAT-

Kombinat, Kombinat, Tirana, Albania
220,000 €
 • Sipërfaqja 240 m2
 • Dhoma 7
 • Dhomat e gjumit 5
 • Tualetet 2
 • Lloji i pronës House

Përshkrimi

Shitet shtepi private 2 kateshe ne Kombinat, Tirane. Ka nje siperfaqe trualli prej 1000m2 nga te cilat 250m2 jane oborr i shtruar. Shtepia eshte e rrethuar me avlli dhe ka bahçe me peme te mbjellura. Pjesa e banimit ka siperfaqe 120m2/kat, 240m2 gjithsej banimi plus ka dhe papafingo. Kati I ka 3 dhoma, kuzhine, sallonin e pritjes, banjo dhe verande. Kati II perbehet nga 2 dhoma gjumi, sallon, kuzhine, banjo ballkon dhe verande. Ka nje cmim OKAZION, cmim qe do mjaftonte dhe vetem per vleren e tokes. Disponon dokumentacion te rregullt. Per cdo informacion ose per te vizituar pronen, na kontaktoni.

Detajet

 • ID: 8
 • Garazhdi: --
 • Qyteti: Tirana
 • Zona: Kombinat
 • Rruga: Kombinat
 • Dhomen e ndenjes : 2
 • Kati :
 • Gjendja : Used

Vendndodhje

Prona të ngjashme