JEPET ME QIRA 1+1 TE RRUGA FORTUZI-

, Rruga Fortuzi, Tirana, Albania
300 € / Monthly
 • Surface 50 m2
 • Rooms 0
 • Bedrooms
 • Bathrooms
 • Type Apartment

Details

Jepet me qira apartament 1+1 prane Ministrise se Drejtesise, ne Rrugen Fortuzi. Ndodhet shume prane Qendres se Tiranes. Apartamenti eshte komod dhe plotesisht i mobiluar dhe i pajisur me kondicioner. Organizohet nga salloni e ambjenti gatimit, dhoma e gjumit, korridori dhe tualeti. Per me shume informacione na kontaktoni.

Details

 • ID: 2065
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Rruga Fortuzi
 • Street:
 • Living room :
 • Floor :
 • Condition : Used

Location

Similar Properties