APARTAMENT LUKSOZ ME QERA!-

, Kopshti Zoologjik, Tirana, Albania
370 € / Monthly
 • Surface 110 m2
 • Rooms 3
 • Bedrooms 2
 • Bathrooms 1
 • Type Apartment

Details

Jepet me qera nje apartament i madh me siperfaqe 110 m2, i organizuar nga nje sallon, ambienti i gatimit dhe ambienti i ngrenies, 2 dhoma gjumi, 2 tualete nga te cilet njeri brenda dhomes martesore, me ballkon dhe i pajisur me ashensor. Apartamenti ndodhet tek kopeshti zoologjik ne rrugen Eduart Mano dhe eshte teresisht i mobiluar me shije te holle, me elektroshtepiake moderne, i shtruar me parket, tavane te punuara me gips dhe me ndricim. Ejani ta vizitoni nga afer dhe mund te jetoni ne te per vetem 370 Euro/muaj

Details

 • ID: 2064
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Kopshti Zoologjik
 • Street:
 • Living room : 1
 • Floor :
 • Condition : Used

Location

Similar Properties