JEPET ME QIRA 2+1 BOSH NE VASIL SHANTO-

, Vasil Shanto, Tirana, Albania
250 € / Monthly
 • Surface 66 m2
 • Rooms 0
 • Bedrooms 0
 • Bathrooms 0
 • Type Apartment

Details

Jepet me qira apartament 2+1 prane Vasil Shantos, kam siperfaqe 70 m2 dhe ka akses te lehte prane shume faciliteteve si shkolla, spitale etj. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues. Jepet me qira bosh per vetem 300 mije leke ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Details

 • ID: 2063
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Vasil Shanto
 • Street:
 • Living room : 0
 • Floor :
 • Condition : Used

Location

Similar Properties