Jepet me qira apartament luks 2+1+2 te Fusha Aviacionit-

, Fusha e Aviacionit, Tirana, Albania
300 € / Monthly
 • Surface 100 m2
 • Rooms 3
 • Bedrooms 2
 • Bathrooms 1
 • Type Apartment

Details

Apartamenti ka siperfaqe 100 m2 dhe organizohet nga salloni e ambjenti gatimit, dy dhoma gjumi te medha, korridori, tualeti dhe nje ballkon. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri me ashensor. I gjithe mobilimi eshte i ri, apartamenti eshte i izoluar dhe ka xhama dopio te cilet eleminojne zhurmat e qytetit. Gjithashtu ka kondicioner ne cdo dhome. Jepet me qira per vetem 300 euro ne muaj. Per me shume informacione na kontaktoni.

Details

 • ID: 2062
 • Get in touch: --
 • City: Tirana
 • Zone: Fusha e Aviacionit
 • Street:
 • Living room : 1
 • Floor :
 • Condition : Used

Location

Similar Properties